پارس اندیشان فراحد

عملکردی فراتر از تصور

شرکت پارس اندیشان فراحد از سال 98 در حوزه سیستم های الکترونیک دیجیتال، داده برداری، آنالیز داده و ابزاردقیق راه حل های متناسب با صنعت را ارائه و به طراحی و تولید محصولات حساس و با چرخه استاندارد کنترل کیفی و تست می پردازد. با ادغام سیستم های الکترونیک دیجیتال نهفته و الگوریتم های هوش مصنوعی، یادگیری ماشین، راه حل ها منحصر به فرد و موجب تغییر در آینده تولید خواهد شد.

Performance  Beyond  Imagination

ما یک شرکت الکترونیکی بر پایه علم داده هستیم. که با استفاده از بهینه سازی زیرساخت های الکترونیکی پیشرفته امبدد، الگوریتم های آنالیز و یادگیری ماشین را با داده های الکترونیکی که از محیط بدست آمده پیاده سازی می کنیم.

الگوریتم هایی که احتیاج به سیستم های قوی برای اجرا و پردازش داشتن با بهینه سازی در مرحله طراحی الکترونیک سیستم های امبدد، قابل پیاده سازی در واقعیت خواهند بود. به این صورت ما پیوندی مابین صنعت و هوش مصنوعی خواهیم زد.

صنعت چهارم، انقلابی در نحوه تولید، بهبود و توزیع محصولات می باشد. کارخانه ها به سمت هوشمند شدن خط تولید هستند و این امر نیاز به داشتن اطلاعات مفید می باشد. جمع آوری و تجزیه و تحلیل داده، این امکان رو به خط تولید می دهد تا تصمیم گیری بهتر و سریعتری را اتخاذ کنند.

توسعه کارخانه های هوشمند فرصتی باورنکردنی برای صنعت تولید، جهت ورود به انقلاب صنعتی چهارم فراهم می کند. تجزیه و تحلیل در لحظه، از حجم زیادی داده‌ بزرگ جمع‌آوری‌شده توسط حسگرها در کارخانه، دارایی‌های تولیدی را تضمین می‌کند.

 Electronic  &  IT  Co-Design

هدف ما بهترین بودن در انتخاب یا توسعه و پیاده سازی الگوریتم ها در طیف گسترده ای از کاربردهای فنی است. الگوریتم های نوآورانه و تجربیات حاصل از تحقیق و توسعه را برای مشتریان خود اعمال و پیاده سازی می کنیم.

ما مشتاق داده ها هستیم و تلاش میکنیم تا از داده ها پتانسیل ایجاد کنیم.

ویژگی منحصر به فرد ما در تلفیق الکترونیک با الگوریتم های هوش و یادگیری در سیستم های نهفته است.

Robotic  &  Mechatronic

فراحد پلاس       بخش ارزشی

فراگیری و توسعه ارزش ها، مهمترین استراتژی بلند مدت است که با تداوم، تلاش و علاقه زیاد بدست میاد. مسئولیت اجتماعی ما اشتراک گذاری محتوای بدست آمده از حوزه ی کاری است.

نگرش ما عملکرد فراحدی در کسب کار، خدمات و محصولات است که با “فراحد پلاس” به دنبال محقق کردن این عقیده هستیم. با نگرش درست و فراگیری نحوه ماهیگیری، میشه شاهد بروز نوآوری، کیفیت و کمیت بالا بود.

برای شروع آماده هستید؟